İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. 2020 Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

2020 Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi veren banka sayısı günümüzde çok fazla artmıştır ve birkaç gün içerisinde alınıp kullanıma başlanan bir olay haline gelmiştir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalara bakacak olursak

kredi-notu-dusuklere-kredi-veren-bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Günlük ihtiyaçların artması ile beraber, köşede belli bir birikimi olmayan insanların, özellikle kredi notu düşük olup kredi çekemeyen insanların, kredi kartına olan ihtiyaçları arttırmıştır. Bazı bankalar sadece kendi müşterisi olan kişilere kredi verirken, bazı bankalar ise o bankadan sürekli bir faaliyette bulunmadığı halde ve banka ile ilişkisi olmadığı halde yine de kredi verebilmektedir.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi veren banka sayısı günümüzde çok fazla artmıştır ve birkaç gün içerisinde alınıp kullanıma başlanan bir olay haline gelmiştir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalara bakacak olursak; öncelikle Akbank’ı söyleyebiliriz. Akbank kredi başvurusu birkaç online işlemle, bizzat bankaya gidip form doldurarak yada telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerini arayarak yapılıyor. Kredi başvurusu yapan tüm kişilerden TC kimlik numarası istenir. Ardından bir cep telefonu numarası ile aylık almış olduğunuz maaşın veya sabit gelirin miktarı öğrenilir. Bununla beraber kredi başvurusunda bulunulur ve onay almak beklenir.

Bir başka banka ise Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalardan birisidir. Ziraat Bankası’nın pek çok okul ve iş yeri ile teması bulunmaktadır. Üniversite kantinlerine, işyeri yemekhanelerinde Ziraat Bankası satış personelini görebilirsiniz. İnternet üzerinden, ATM’lerden veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalardan biri olan Ziraat Bankası’na başvurabilirsiniz.

Yine internet üzerinden veya şubeye giderek kolaylıkla kredi başvurusu yapabileceğiniz banka Yapı Kredi’dir. Düşük faiz oranları ve kredi notu düşük olan kişilere kredi vermesi sebebiyle birçok kişi bu bankadan kredi alma durumuna gelmiştir.

ING Bank şubelerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları için ise onay alamama durumu söz konusu değildir. Sadece kimlik ile başvurabileceğiniz bu kredi kredi,  5 dakika içerisinde onaylanır ve ortalama 2 iş günü içerisinde hesabınıza yatar. Büyüme ve gelişme evresinde olan ING Bank’ın ikamet ettiğiniz yerde şubesi olmayabilir. Size en yakın olan bir şubeye giderek, siz de kredi notu düşüklere kredi veren banka olan ING Bank’ı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap