İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. 2020 Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar (Güncel Liste)

2020 Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar (Güncel Liste)

İnsanların kişisel bakımlarına önem vermesi ve sosyal medyanın getirileri, kozmetik firmalarının önemini azımsanmayacak şekilde artmıştır. Her sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de bayilik veren kozmetik firmaları piyasaya çıkmıştır.

kozmetik-bayilik-veren-firmalar

Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar (2020 Güncel Liste)

İnsanların kişisel bakımlarına önem vermesi ve sosyal medyanın getirileri, kozmetik firmalarının önemini azımsanmayacak şekilde artmıştır. Her sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de bayilik veren kozmetik firmaları piyasaya çıkmıştır.

Günümüzde birçok kişi dükkan açmasa bile çeşitli kozmetik firmalarının bayiliğini almış olup, ürünlerinin satışını çevresindeki insanlara gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz yıllarda bayilik veren kozmetik firmaları işlek bir caddede dükkan, sermaye gibi isteklerde bulunurken, günümüzde bireysel çalışmalara daha da önem vermiştir. Fakat bazı büyük kurumlar ise, halen eski geleneklerini korumaktadır. İşte 2020 yılında kozmetik bayiliği veren firmalar listesi.

Flormar Kozmetik Bayilik Almak

Flormar, ilk olarak İtalya’da kurulmuş, sonrasında üretimini Gebze’ye taşımıştı. 84 ülkede faaliyet gösteren bu marka, halen üretimini Türkiye’de yapmaktadır. Yine Türkiye’de toplamda 98 mağazası olan şirketin, yurtdışında da 149 mağazası bulunmaktadır. Flormar markası altında 450 çeşit ürün bulunmakta. Bunların arasında parfüm, kişisel bakım ürünleri  de mevcut. Flormar’dan kozmetik bayiliği almak isteyen kişiler firmanın resmi web sitesinden destek alabilirler.

Soapville Kozmetik Bayiliği 2020

Firmanın tüm ürünleri el yapımıdır. Sabun, şampuan, mum, tütsü.. 2009 yılında Bursa’da kurulmuştur. Şirket bu yıl Türkiye genelinde 4 mağazasını daha açmıştır. İsim hakkı talep etmeyen Soapville, satış yapacağınız dükkanın metrekare başına gerekli olan sermaye tutarının 1.000 TL olacağını söylüyor. Mağaza büyüklüğünün ise en az 30, en fazla 100 metrekare olabileceğini hatırlatıyor. Tabii ki diğer firmalar gibi, her şey dahil pakette satıyor. Tüm dekor ve konsepti Soapville’nin hazırlamasını isterseniz, yaklaşık olarak 20.000 TL ve 300.000 TL arasında bir meblağı gözden çıkartmanız gerekiyor.

Sinosha Cosmetics’ten Bayilik Almak 2020 

Sinosha Cosmetics, 2017 yılından günümüze kozmetik sektöründe gelişme gösteren bir firmadır. Türkiye’de DEMSA GRUP çatısı altında satış yapmaya devam eden kozmetik şirketi, yakın zamanda Boyner mağazalarında da ürünlerini sergileyecek. 2020 yılında 25 adet mağaza açma hedefi koyan Sinosha, bayilik bedeli olarak 660.000 TL talep ediyor. Ortalama kar marjı %60 seviyesinde gezinmekte. Bayilik önceliklerini İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olarak belirtiyor.

Önerilen Yazı
2020 Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar (Güncel Liste)
Yorum Yap

Yorum Yap