İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
  3. 2020 İzmir Evden İş İmkanları (Güncel Liste)

2020 İzmir Evden İş İmkanları (Güncel Liste)

Evden oturarak para kazanmak isteyenler için bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Öncelikle kendi becerinize göre kendinize uygun olan işleri bularak firmaları araştırabilirsiniz. İzmir tatil bölgesi olduğundan iş imkanı sizin için çok fazladır. 

izmir-evden-is-imkanlari

2020 İzmir Evden Ek İş İmkanı

Evden oturarak para kazanmak isteyenler için bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Öncelikle kendi becerinize göre kendinize uygun olan işleri bularak firmaları araştırabilirsiniz. İzmir tatil bölgesi olduğundan iş imkanı sizin için çok fazladır.

İzmir’de Evden Ek İş Yaparak Para Kazanma

Evde paketleme işini düzenli olarak yaptığınızda aylık geliriniz 1000 TL ile 2000 TL olarak değişiklik gösterebilir. Pasta börek hamur işi yaparak İzmir de cafe tarzı yerlere giderek anlaşabilirsiniz. Yazın ise takılar sayesinde kolye, bileklik halhal yaparak evden ek iş yapabilirsiniz. Ayrıca İzmir’de birçok otelin olması sizin için çok iyi bir avantaj olabilir. Otellerde yıkanan çamaşırların ütülenmesi de size ek gelir sağlayabilir. Otelleri arayarak evde ütü yapabilirsiniz.

Ek iş imkanı veren firmaları arayıp evden yapabileceğiniz bir işi seçerek aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evden hazırlayacağınız hediyelik süs eşyaları için ise İzmir de hediyelik eşya satılan küçük dükkan tarzı  yerlere verebilirsiniz. Bu yerlere hazırlayacağınız anahtarlık vs ürünleri yapabilirsiniz. Bu işi yapabilmeniz için öncelikle kendi becerinize uygun bir iş düşünebilirsiniz. Evde çocuk bakıcılığı işi son dönemlerde neredeyse her yerde aranmaktadır. Çoğu çalışan anne çocuğunu bırakabileceği kişiler aramaktadır. Bu iş için öncelikli olarak güven gerekir. Kendinize bu konuda güveniyorsanız bazı internet sitelerinde veya facebook sayfalarında buna benzer iş ilanları bulabilirsiniz.

Evde makale yazarak da katkıda bulunabilirsiniz. Makale yazmanız için kelime kurabilmeniz oldukça önemlidir. Çok fazla kitap okuyan kişiler bu işi çok hızlı bir şekilde hazırlayarak makale yazarlığı yapabiliyorlar. Makale yazarak ayda sizin yazmanıza bağlı olarak 1000-3000 TL arası maaş kazandıklarını belirtiyorlar. Ne kadar çok hızlı ve seri olursanız o kadar çok makale yazabilirsiniz.

Ayrıca sadece makale işinde seri olmak değil evde bir paketleme işi de yapıyor olsanız o işi zamanında teslim etmeniz size daha iyi sonuçlar verecektir. Evden oturarak para kazanmak artık çok fazla tercih edilmektedir. Sizde kendinize uygun işleri seçerek para kazanabilir aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca evden yapılacak olan işler arasında Farmasi, Avon gibi birçok kadınların kullandığı makyaj ürünlerini katalogdan seçerek sipariş alarak evden iş olarak değerlendirebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilgisayarla 2001 yılında tanıştım. O günden beri peşini hiç bırakmadım. 2005 yılında ilk web sitemi kurdum ve o saatten sonra bu sanal dünyadan hiç kopmak istemedim. Kimya Mühendisi olmama rağmen meslek hayatımda Bilgisayarı seçtim. Bundan sonra da hayatımda hep Bilgisayar olacak. Şimdiki hedefim SEO uzmanı olmak.

Yorum Yap