İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. 2020 İşkur Evde Ek İş İlanları (Güncel Liste)

2020 İşkur Evde Ek İş İlanları (Güncel Liste)

İŞ-KUR evde ek iş imkanları sağlayarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kolaylıkla iş bulabilmesine yardımcı olmaktadır. İş bulamama hususunda sorun yaşayan bireyler İŞ-KUR'da yer alan ilanlara bakarak evde çalışabilecekleri işleri de kısa süre içerisinde bulabilirler.

iskur-evde-is-imkanlari

İŞKUR Evde Ek İş İlanları (2020 Güncel Liste)

İŞ-KUR evde ek iş imkanları sağlayarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kolaylıkla iş bulabilmesine yardımcı olmaktadır. İş bulamama hususunda sorun yaşayan bireyler İŞ-KUR’da yer alan ilanlara bakarak evde çalışabilecekleri işleri de kısa süre içerisinde bulabilirler. Evde ek iş ilanları, genellikle ev kadınlarının aile bütçesine yardımcı olabilmelerini sağlamaktadır. Ev hanımlarının yanı sıra ek iş olarak da yapılabilmektedir.

İŞ-KUR’un evde ek iş ilanlarına ulaşabilmeniz için iş arama ilan sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Burada yer alan forma yurt içinde yer alan bütün ek iş ilanlarını bulabilmeniz için “Yurt İçi” kısmını seçmeli ve yer alan ilanlara bakarak kendinize uygun olan işi tercih etmelisiniz.

İŞ-KUR Ev Hanımlarına İş İmkanı

İŞ-KUR evde ek iş ilanlarının yanı sıra ev hanımları için de iş imkanı sunmaktadır. Bu iş imkanlarının sağlanabilmesi için firma ile irtibata geçilerek iş imkanları hakkında fikir sahibi olunması gerekmektedir. Evde iş imkanları genellikle el işçiliğine dayanan işlemlerdir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek oldukça kolaydır ve genellikle Türkiye’nin her alanına ulaşımın sağlanabilir.

İŞ-KUR’a giriş yaptıktan sonra burada yer alan paketleme işlemlerine bakarak yapabileceğiniz işlerin ilanına ulaşabilirsiniz. İlanda yer alan firmalar ile iletişime geçerek sizinle uyumlu olan firmalarla anlaşma sağlayıp kısa süre içerisinde işinize kavuşabilirsiniz. Paketleme veya ütüleme işlemlerinde genellikle firma ürünlerini size ulaştırır ve işlemleriniz bittikten sonra sizden teslim alır.

İŞ-KUR Evde Paketleme İş İlanı

İŞ-KUR evde ek iş ilanları genellikle paketleme üzerine gerçekleştirilmektedir. Paketleme işlemleri, ülkemizde yer alan neredeyse bütün fabrikaların sunmuş olduğu iş imkanı arasında yer almaktadır. Fabrikalar; tekstil, oyuncak, giyim, nikah şekeri vb. ürünlerini size ulaştırarak bunları paketlemenizi ister.

Bu ürünlerin fabrika içerisinde paketlenmesi işçilere SGK parası verme, yol ve yemek ücretleri gibi birçok ücreti de içinde barındırdığı için firmalar genellikle bu işlemleri evde yapılan işlemler arasında görmektedir. Evde ek iş imkanına ihtiyaç duyan kişiler, paketleme işlemlerini gerçekleştirdikleri zaman paketlenen ürün üzerinden ücretlendirmeye tabi tutulur. Bir ay içerisinde ne kadar ürün paketlerseniz o kadar fazla ücret kazanabilme imkanına sahip olursunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap