İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Dizi ve Film
 3. 2020 En İyi Kore Dizileri (En Çok İzlenenler)

2020 En İyi Kore Dizileri (En Çok İzlenenler)

Komedi, dram, aşk ve daha birçok kategorideki seçenekleriyle tercih yapmayı zorlamaktadır. Yeni başlayanlar ya da ben hepsini izledim diyenler için 2020 en iyi Kore dizileri liste hazırlayarak yardımcı olmak istedik.

en-iyi-kore-dizileri

2020 En İyi Kore Dizileri

Son yıllarda ülkemizde herkes tarafından sevilerek takip edilen yabancı diziler arasında Kore dizileri yer almaktadır. Ben Kore dizisi sevmem diyenlerin bile kendi bağlayan dizileriyle en çok arananlar arasında yerini almayı başaran Kore dizileri herkese hitap etmektedir. Komedi, dram, aşk ve daha birçok kategorideki seçenekleriyle tercih yapmayı zorlamaktadır. Yeni başlayanlar ya da ben hepsini izledim diyenler için 2020 en iyi Kore dizileri liste hazırlayarak yardımcı olmak istedik.

Kore dizileri genel de kısa bölümleri ve eğlenceli sahneleri ile dünya trendleri arasında yerini aldı. Hal böyle olunca ülkemizde de oldukça talep görmektedir. Bunun için hazırlanan 2020 en iyi Kore dizileri listesine göz atmayı unutmamalısınız.

2020 En İyi Kore Dizileri Listesi

·         My Holo Love

Romantizmi ve bilim kurguyu bir arada barındıran gençlik dizisidir. Yalnız bir kadının (Ko Sung- Hee) yapay zeka ‘Holo’ ile karşılaştıktan sonra yaşanan olayları konu alan bir gençlik dizidir. Sezonluk 12 bölümden oluşan bir gençlik dizi olarak 2020 en iyi Kore dizileri arasında yerini almaktadır.

·         The Game: Towards Zero

Gizemli bir seri cinayet davasını araştıran bir kâhin ile bir dedektifin etrafında dönen olayları konulan 2020 en iyi Kore dizileri arasındadır.

·         Touch

Borç batağına saplanan işsiz bir makyaj sanatçısı ile idol olmaktan vazgeçen bir makyaj sanatçısının etrafında dönenen hikayelerden oluşmaktadır. Birbiriyle karşılanan ikilinin tekrar hayallerinin peşine düşmesini konu alan dizi 2020 en iyi Kore dizileri listesinde yerini almıştır.

·         Beautiful Love Wonderful Love

Çok çalışmasına rağmen bir türlü başarıyı yakalayamayan bir grup insanın hikâyesini konu alan dizi hayatlarında sevecek bir şey bulmaya çalışanların ilgisini çekerek 2020 en iyi Kore dizileri listeleri arasında yerini almıştır.

·         DR. Romantic 2

Sıra dışı bir doktor olan Boo Yong-Joo’nun önderliğinde insan ve doktor olarak iki kalp cerrahisinin etkrafında dönmektedir.

Diğer 2020 en iyi Kore dizileri listesi ise;

 • Tell Me What You Say
 • Itaewon Class
 • Forest
 • How Are You Bread
 • Money Game
 • Diary Of A Prosecutor
 • Black Dog
 • Crash Landing On You
 • Queen: Love and War
 • Hot Stove League

Yukarı verilen listede 2020 en iyi Kore dizileri listelenmiştir. Yeni başlayanların ve bu yılın en yeni Kore dizisi trendlerini merak edenler için en güncel liste bu şekildedir.

Yorum Yap

Yorum Yap