İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. 2020 Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar (Güncel Liste)

2020 Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar (Güncel Liste)

2019 yılında bir çok ünlü ve ünsüz marka çiğ köfte bayiliği vermeye devam etti. Ürünleri yeteri kadar iyi olmayan bazı markalar silindi gitti, diğerleri ise varlığını devam ettirip gelişmeye devam ediyor.

cigkofte-bayilik-veren-firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020

İkamet ettiğiniz bölgede kendi işinizin sahibi olmak kim istemez? Kendi işinizin sahibi olmak, başkasının altında, baskıya ve zorbalığa tahammül etmemeniz için size düşük sermaye gerektiren ama kar oranı yüksek bir iş kurma imkânı anlatacağım.

Kendi işinizi yapmak istiyorsunuz. Elinize bir kalem kâğıt alıp sıfırdan başlamayı mı tercih edersiniz, yoksa hali hazırda var olan bir marka üzerinden para kazanmak mı? Elinizde bulunan sermayenin de çok olmadığını göz önünde bulundurun. Bugün sizlere, 2020 yılında çiğ köfte bayiliği veren firmaları ve bayilik almak için neler yapmanız gerektiğini paylaşacağım.

2020 Yılında Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

2019 yılında bir çok ünlü ve ünsüz marka çiğ köfte bayiliği vermeye devam etti. Ürünleri yeteri kadar iyi olmayan bazı markalar silindi gitti, diğerleri ise varlığını devam ettirip gelişmeye devam ediyor. İşte 2020 yılında çiğ köfte bayiliği veren firmalar;

  • Komagene
  • Adıyamanlı Erkan Usta
  • Tatlıses Çiğ Köfte

Çiğ Köftede Marka: Komagene

Komagene, Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde bulunan köklü bir markadır. Yapmış olduğu kampanyalarla ve bayilik vermiş olduğu kişilerin arkasında durmasıyla ünlenmiştir. Komagene’yi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, isim hakkı olmadan çiğ köfte bayiliği veren firma olmasıdır. Firmanın kendi sitesinden başvuru formu doldurarak bayilik almak için adım atabilirsiniz. Komagene, en düşük bayilik fiyatı için 15.000 TL + KDV fiyatı belirlemiştir. Detay, konsept ve dekor konusunda da yardım isterseniz, bayilik ücreti 30.000 TL + KDV’ye kadar çıkmaktadır.

Adıyamanlı Erkan Usta Çiğ Köfte Bayiliği

Erkan Usta’da, Komagene gibi çoğu yerde bayiliği bulunan bir çiğ köfte markasıdır. İlk kuruluş yeri Eskşiehir olan çiğ köfteci, müşterilerine verdiği değer ve ürünlerinin kalitesi ile kısa zamanda kendinden söz ettirmeye başlamıştır. Sermaye konusunda size yardımcı olabilecek firmalardandır. Her şey dahil çiğ köfte bayiliği için 20.000 TL yatırım sizin için yeterli olacaktır. Yine düşük paketlerden birini seçecek olursanız, ortalama 10.000 TL ile, yeni işinizin patronu olabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği 2020

Türkiye’de yaşayıp, bu markayı bilmeyen yoktur diye tahmin ediyoruz. Sermayesini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler, şüphesiz ki tanınmış bir firma olan Tatlıses Çiğ Köfte’den bayilik almayı düşünüyor. Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler, 5.000 TL isim hakkı ve en az 20 m2 bir dükkâna sahip olmalı. Ortalama 20.000 TL civarında sermaye ile en dolu paketi satın alabilir, dükkan dekoru, konsept, broşür, ambalaj ve 500 kilogram çiğ köfte sahibi olabilirsiniz. Çiğ Köfte konusunda iyi işler başarabilmek ve güzel bir gelir elde etmek için, sizde Tatlıses Çiğ Köfte’ye bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap